to 100 to 100
to 100 Топ 100 агенцій нерухомості України 2026
Alpha Realty
Alpha Realty
Киев
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа домов (3)

  • Alpha Realty
    320 000 $
    1 749 $/м²

    Киевская ул.

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    183 / 100 / 20 м²
    3 этажа
    7 сот
    6 комнат и более
    сегодня
    Пропонується до продажу сучасний та доглянутий дуплекс у мальовничому передмісті — с. Горенка, поруч із Пуща-Водицею. Будинок зі своїм виходом до соснового лісу, що забезпечує чисте повітря, тишу та комфортне проживання далеко від міського шуму. Будинок розташований на земельній ділянці площею 7,5 соток правильної форми з ландшафтним благоустроєм. Продумане та функціональне планування забезпечує максимальний комфорт для всієї родини: 1 поверх: просторий передпокій із вбудованими системами зберігання, світла вітальня, кухня з лаунж-зоною, котельня, гостьовий санвузол, вихід на велику терасу. 2 поверх: майстер-спальня з гардеробною, гостьова спальня, кабінет, просторий санвузол, два балкони....
    Риелтор
  • Alpha Realty
    450 000 $
    2 528 $/м²

    Щаслива

    БЕЗ КОМИССИИ КГ На Счастливой
    178 / 60 / 50 м²
    2 этажа
    5 сот
    3 комнаты
    сегодня
    Продається сучасний у стилі loft двоповерховий будинок 178 м2 у котеджному містечку “На Щасливій”, с. Крушинка. Ділянка площею 5 соток із відкритою терасою. Про будинок: – Інвертор на 10кВт!; – 2 спальні + вітальня; – 2 санвузли (ванна + душ); – майстер – спальня; – відкрита тераса на другому поверсі довкола будинку; – техніка BOSCH (плита електро, духова шафа, кавомашина, посудомийка) та друга техніка – кондиціонери у всіх кімнатах GRECE; – газовий котел Vaillant; – Система очищення води; – бойлер 150 – 200 л.; – Підведений газ; – пральна кімната, де є пральна та сушильна машинка; – тепла підлога; – вбиральня на першому поверсі та другому. Із закладів поряд медичний центр UBI у Глевасі –...
    Риелтор
  • Alpha Realty
    720 000 $
    2 667 $/м²

    Майская ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    270 / 180 / 20 м²
    2 этажа
    15 сот
    5 комнат
    сегодня
    Просторий сімейний будинок із басейном, сауною та власним садом — с. Гатне, Київська область. Перша здача після власників! Будинок з любов’ю доглянутий, у відмінному стані, повністю готовий до заселення. Характеристики: – Площа будинку — 270 м² – Земельна ділянка — 15 соток – Басейн із терасою — для повного релаксу влітку – Окрема SPA-зона: сауна, чан, барбекю-зона в окремій будівлі – навіс, брукований двір – Газове + електричне опалення, генератор – Wi-Fi, охоронна система, відеонагляд — усе вже підключено Планування: Перший поверх: – Простора вітальня з виходом у сад – Кухня та їдальня з видом на зелень – Окрема спальня / гостьова кімната – Санвузол – Госпблок / пральня Другий поверх: – Ма...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.